Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem

Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem

Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem

          Karmy mokre mają wiele zalet. Często o tym zapominamy zawężając dietę swojego psa wyłącznie do granulek. Karmy mokre to podaż wody w diecie podobna do naturalnych warunków psowatych. Karmy mokre nie są koncentratami spożywczymi, są żywnością mniej przetworzoną, konserwowaną jedynie sterylizacją termiczną , zawierają zwykle mniej węglowodanów, a więcej białka niż formuły suche.
Taką jest też Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem. Propozycja amerykańskiego producenta żywności dla psów i kotów, od lat notującego najwyższe lokaty na niezależnych rankingach pet food. Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem to pełnoporcjowa, zbilansowana karma dla psów każdej rasy, na każdym etapie życia. Producent deklaruje, że karma została wyprodukowana przy 96% udziale mięsa, co potwierdza bardzo niska zwartość węglowodanów – 6,8% w suchej masie. Pochodzą one tylko z warzyw, formuła nie zawiera zbóż. Oprócz kurczaka źródłem białka w karmie są oceaniczne ryby. Bilans białka w suchej masie = 40,9%. Są to proteiny najwyższej jakości, gdyż w znakomitej większości pochodzenia zwierzęcego. Białko zwierzęce jest dla psów kompletne. Zawiera wszystkie egzogenne aminokwasy w ilościach i proporcjach odpowiadających zapotrzebowaniu psa. Proteiny zwierzęce są najlepiej przyswajanym i najlżej strawnym białkiem dla psów. Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem odpowiada profilom żywieniowym określonym przez AAFCO. Jest karmą holistyczną, zbliżoną składem i proporcjami do naturalnej diety psów. Bogata suplementacja pozwoliła producentom uzyskać bilans i dzięki temu formuła ta może być samodzielną żywnością dla każdego psa.
Artemis Fresh Mix Formuła Mokra z Kurczakiem ma postać wilgotnego, miękkiego pasztetu o bogatym aromacie. Jest chętnie jedzona przez psy, zarówno młode, jak i dorosłe. Jest doskonałą alternatywą dla odsadzanych szczeniąt, psów seniorów, rekonwalescentów oraz po skalingu, przebytych zabiegach operacyjnych w sedacji.
Zapraszam do zakupów

http://sklep.zwierzaczek-wroclaw.pl/produkt/artemis-fresh-mix-formula-z-kurczakiem-370g

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.